Tomasik management s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47985810
DIČ: 2024167442
IČ DPH: SK2024167442
Ulica Viktora Bilčíka 2841/12, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Viktora Bilčíka 2841/12, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 12. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/31090/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Tomašik od 10. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tomasik management s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 5,4 tis. €.

5,4 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
9,4 tis. €
Aktíva
3,2 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 379, 2022 225, 2023 170, 2024 191, 2025 3,1 tis.202137920222252023170202419120253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,4 tis., 2022 16,3 tis., 2023 18,5 tis., 2024 15,1 tis., 2025 5,4 tis.20214,4 tis.202216,3 tis.202318,5 tis.202415,1 tis.20255,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,4 tis. € 3,1 tis. €
2024 15,1 tis. € 191 €
2023 18,5 tis. € 170 €
2022 16,3 tis. € 225 €
2021 4,4 tis. € 379 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie3,2 tis. €
  • Záväzky6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tomasik management s. r. o. v konkurze?

Tomasik management s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tomasik management s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tomasik management s. r. o. tržby 5,4 tis. €.

Je firma Tomasik management s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tomasik management s. r. o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je Tomasik management s. r. o. platiteľom DPH?

Tomasik management s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tomasik management s. r. o. sídli?

Tomasik management s. r. o. má sídlo na adrese Ulica Viktora Bilčíka 2841/12, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026