MAKRI Plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47968150
DIČ: 2024174042
IČ DPH: SK2024174042
Dukelská 790, Giraltovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dukelská 790, Giraltovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2015
Spisová značka: Sro/30985/P
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Križánková od 1. 1. 2015
    konateľspoločník
  • Jaroslav Križánek od 1. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAKRI Plus, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 331 € a tržby jej klesli o 20 % na 525,6 tis. €.

525,6 tis. €
Tržby
331 €
Zisk
526,1 tis. €
Celkové výnosy
200,2 tis. €
Aktíva
38,9 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
15,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 1,8 tis., 2023 1,5 tis., 2024 8,1 tis., 2025 33120211,5 tis.20221,8 tis.20231,5 tis.20248,1 tis.2025331
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 598,4 tis., 2022 555,7 tis., 2023 645,3 tis., 2024 658,8 tis., 2025 525,6 tis.2021598,4 tis.2022555,7 tis.2023645,3 tis.2024658,8 tis.2025525,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 525,6 tis. € 331 €
2024 658,8 tis. € 8,1 tis. €
2023 645,3 tis. € 1,5 tis. €
2022 555,7 tis. € 1,8 tis. €
2021 598,4 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 tis. €
  • Zásoby151,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,6 tis. €
  • Finančné účty28,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku591 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie331 €
  • Dlhodobé záväzky63,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky90,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAKRI Plus, s.r.o. v konkurze?

MAKRI Plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAKRI Plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAKRI Plus, s.r.o. tržby 525,6 tis. €.

Je firma MAKRI Plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAKRI Plus, s.r.o. dosiahla zisk 331 €.

Je MAKRI Plus, s.r.o. platiteľom DPH?

MAKRI Plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAKRI Plus, s.r.o. sídli?

MAKRI Plus, s.r.o. má sídlo na adrese Dukelská 790, Giraltovce, 087 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026