RVRENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47963832
DIČ: 2024162536
IČ DPH: SK2024162536
Trnavská cesta 74/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 74/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 20. 11. 2014
Základné imanie: 12,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2015
Spisová značka: Sro/104011/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Boris Andrášik, MBA od 26. 3. 2015
    konateľ
  • Ing. Dávid Andrášik od 26. 3. 2015
    konateľ
  • INBAU, s.r.o. od 5. 2. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RVRENT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 109,7 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 507,5 tis. €.

507,5 tis. €
Tržby
109,7 tis. €
Zisk
517,7 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
672,6 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
39,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 75,4 tis., 2022 95,6 tis., 2023 102,0 tis., 2024 93,7 tis., 2025 109,7 tis.202175,4 tis.202295,6 tis.2023102,0 tis.202493,7 tis.2025109,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 303,5 tis., 2022 336,2 tis., 2023 376,5 tis., 2024 400,8 tis., 2025 507,5 tis.2021303,5 tis.2022336,2 tis.2023376,5 tis.2024400,8 tis.2025507,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 507,5 tis. € 109,7 tis. €
2024 400,8 tis. € 93,7 tis. €
2023 376,5 tis. € 102,0 tis. €
2022 336,2 tis. € 95,6 tis. €
2021 303,5 tis. € 75,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky351,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,9 tis. €
  • Finančné účty61,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie12,0 tis. €
  • Kapitálové fondy70,2 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov479,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie109,7 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Krátkodobé záväzky139,9 tis. €
  • Bankové úvery730,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RVRENT s.r.o. v konkurze?

RVRENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RVRENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RVRENT s.r.o. tržby 507,5 tis. €.

Je firma RVRENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RVRENT s.r.o. dosiahla zisk 109,7 tis. €.

Je RVRENT s.r.o. platiteľom DPH?

RVRENT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RVRENT s.r.o. sídli?

RVRENT s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 74/A, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026