Anjou Studio, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47957204
DIČ: 2024156695
IČ DPH: SK2024156695
Šustekova 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 7. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/101172/B
Predmet podnikania (výber): Výroba nápojov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Rajčák od 7. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Anjou Studio, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 805 € a tržby jej klesli o 73 % na 3,4 tis. €.

3,4 tis. €
Tržby
805 €
Zisk
119,9 tis. €
Aktíva
119,4 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 10,9 tis., 2023 13,8 tis., 2024 2,1 tis., 2025 80520211,8 tis.202210,9 tis.202313,8 tis.20242,1 tis.2025805
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,4 tis., 2022 37,5 tis., 2023 34,1 tis., 2024 12,5 tis., 2025 3,4 tis.202141,4 tis.202237,5 tis.202334,1 tis.202412,5 tis.20253,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 tis. € 805 €
2024 12,5 tis. € 2,1 tis. €
2023 34,1 tis. € 13,8 tis. €
2022 37,5 tis. € 10,9 tis. €
2021 41,4 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie119,4 tis. €
  • Záväzky478 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Anjou Studio, s. r. o. v konkurze?

Anjou Studio, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Anjou Studio, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Anjou Studio, s. r. o. tržby 3,4 tis. €.

Je firma Anjou Studio, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Anjou Studio, s. r. o. dosiahla zisk 805 €.

Je Anjou Studio, s. r. o. platiteľom DPH?

Anjou Studio, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Anjou Studio, s. r. o. sídli?

Anjou Studio, s. r. o. má sídlo na adrese Šustekova 14, Bratislava, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026