LAVENDER SUN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47936304
DIČ: 2024148852
Poľná 812/26, Topoľníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poľná 812/26, Topoľníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 14. 10. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34982/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erika Vargová od 14. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAVENDER SUN, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 25 % na 227 € a tržby jej klesli o 35 % na 6,3 tis. €.

6,3 tis. €
Tržby
227 €
Strata
76,4 tis. €
Aktíva
30,6 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 1,8 tis., 2023 2,7 tis., 2024 −303, 2025 −22720212,4 tis.20221,8 tis.20232,7 tis.2024−3032025−227
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,9 tis., 2022 6,9 tis., 2023 10,6 tis., 2024 9,7 tis., 2025 6,3 tis.20219,9 tis.20226,9 tis.202310,6 tis.20249,7 tis.20256,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,3 tis. € -227 €
2024 9,7 tis. € -303 €
2023 10,6 tis. € 2,7 tis. €
2022 6,9 tis. € 1,8 tis. €
2021 9,9 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,6 tis. €
  • Záväzky45,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAVENDER SUN, s.r.o. v konkurze?

LAVENDER SUN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAVENDER SUN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAVENDER SUN, s.r.o. tržby 6,3 tis. €.

Je firma LAVENDER SUN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAVENDER SUN, s.r.o. vykázala stratu 227 €.

Kde firma LAVENDER SUN, s.r.o. sídli?

LAVENDER SUN, s.r.o. má sídlo na adrese Poľná 812/26, Topoľníky, 930 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026