Garo & Co., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47934841
DIČ: 2024159324
IČ DPH: SK2024159324
Bratislavská 64/76, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 64/76, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 1. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2015
Spisová značka: Sro/35056/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Robert Petényi od 7. 10. 2024
    konateľspoločník
  • Mgr. Gabriel Lebwohl od 8. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Garo & Co., s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 143 % na 193,4 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 5,0 mil. €.

5,0 mil. €
Tržby
193,4 tis. €
Zisk
5,0 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
394,7 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
8,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,3 tis., 2022 40,3 tis., 2023 32,3 tis., 2024 79,7 tis., 2025 193,4 tis.202114,3 tis.202240,3 tis.202332,3 tis.202479,7 tis.2025193,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 2,0 mil., 2023 3,0 mil., 2024 5,1 mil., 2025 5,0 mil.20211,3 mil.20222,0 mil.20233,0 mil.20245,1 mil.20255,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,0 mil. € 193,4 tis. €
2024 5,1 mil. € 79,7 tis. €
2023 3,0 mil. € 32,3 tis. €
2022 2,0 mil. € 40,3 tis. €
2021 1,3 mil. € 14,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok223,6 tis. €
  • Zásoby303,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky430,6 tis. €
  • Finančné účty51,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov195,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie193,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky467,7 tis. €
  • Bankové úvery109,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Garo & Co., s.r.o. v konkurze?

Garo & Co., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Garo & Co., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Garo & Co., s.r.o. tržby 5,0 mil. €.

Je firma Garo & Co., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Garo & Co., s.r.o. dosiahla zisk 193,4 tis. €.

Je Garo & Co., s.r.o. platiteľom DPH?

Garo & Co., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Garo & Co., s.r.o. sídli?

Garo & Co., s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 64/76, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026