GYNVOL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47919728
DIČ: 2024142109
Jarná 7, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jarná 7, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 3. 10. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27275/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia špecializovaná, odborné zameranie: gynekológia a pôrodníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Igor Vološin od 30. 3. 2024
    konateľspoločník
  • MVDr. Dária Vološinová od 28. 1. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GYNVOL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 67,1 tis. € a tržby jej narástli o 107 % na 247,2 tis. €.

247,2 tis. €
Tržby
67,1 tis. €
Zisk
250,0 tis. €
Celkové výnosy
158,2 tis. €
Aktíva
122,1 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
60,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,1 tis., 2022 31,0 tis., 2023 29,8 tis., 2024 49,4 tis., 2025 67,1 tis.202125,1 tis.202231,0 tis.202329,8 tis.202449,4 tis.202567,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,6 tis., 2022 77,0 tis., 2023 74,6 tis., 2024 119,4 tis., 2025 247,2 tis.202166,6 tis.202277,0 tis.202374,6 tis.2024119,4 tis.2025247,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 247,2 tis. € 67,1 tis. €
2024 119,4 tis. € 49,4 tis. €
2023 74,6 tis. € 29,8 tis. €
2022 77,0 tis. € 31,0 tis. €
2021 66,6 tis. € 25,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky57,4 tis. €
  • Finančné účty88,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku550 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie67,1 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GYNVOL s.r.o. v konkurze?

GYNVOL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GYNVOL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GYNVOL s.r.o. tržby 247,2 tis. €.

Je firma GYNVOL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GYNVOL s.r.o. dosiahla zisk 67,1 tis. €.

Kde firma GYNVOL s.r.o. sídli?

GYNVOL s.r.o. má sídlo na adrese Jarná 7, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026