Spravime, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47915226
DIČ: 2024180939
IČ DPH: SK2024180939
Ivanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 30. 10. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 2. 2017
Spisová značka: Sro/30988/R
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PaedDr. Ľuboš Masár od 30. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Spravime, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 27,9 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 126,0 tis. €.

126,0 tis. €
Tržby
27,9 tis. €
Zisk
198,1 tis. €
Aktíva
150,2 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 10,1 tis., 2023 3,8 tis., 2024 92,0 tis., 2025 27,9 tis.20212,1 tis.202210,1 tis.20233,8 tis.202492,0 tis.202527,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,7 tis., 2022 59,0 tis., 2023 53,6 tis., 2024 186,6 tis., 2025 126,0 tis.202142,7 tis.202259,0 tis.202353,6 tis.2024186,6 tis.2025126,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 126,0 tis. € 27,9 tis. €
2024 186,6 tis. € 92,0 tis. €
2023 53,6 tis. € 3,8 tis. €
2022 59,0 tis. € 10,1 tis. €
2021 42,7 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie150,2 tis. €
  • Záväzky47,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Spravime, s.r.o. v konkurze?

Spravime, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Spravime, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Spravime, s.r.o. tržby 126,0 tis. €.

Je firma Spravime, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Spravime, s.r.o. dosiahla zisk 27,9 tis. €.

Je Spravime, s.r.o. platiteľom DPH?

Spravime, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Spravime, s.r.o. sídli?

Spravime, s.r.o. má sídlo na adrese Ivanovce, 913 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026