Strucon SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47910925
DIČ: 2024140877
IČ DPH: SK2024140877
Levočská 9, Bratislava-Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 9, Bratislava-Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 30. 9. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2015
Spisová značka: Sro/100614/B
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných zmien a zmien týchto stavieb; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Zrubec od 30. 9. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Strucon SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 353,9 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 825,7 tis. €.

825,7 tis. €
Tržby
353,9 tis. €
Zisk
826,8 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
62,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 433,5 tis., 2022 545,7 tis., 2023 570,5 tis., 2024 447,8 tis., 2025 353,9 tis.2021433,5 tis.2022545,7 tis.2023570,5 tis.2024447,8 tis.2025353,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 857,2 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,1 mil., 2024 911,9 tis., 2025 825,7 tis.2021857,2 tis.20221,1 mil.20231,1 mil.2024911,9 tis.2025825,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 825,7 tis. € 353,9 tis. €
2024 911,9 tis. € 447,8 tis. €
2023 1,1 mil. € 570,5 tis. €
2022 1,1 mil. € 545,7 tis. €
2021 857,2 tis. € 433,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky850,7 tis. €
  • Finančné účty184,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie353,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky487 €
  • Krátkodobé záväzky-491,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Strucon SK, s. r. o. v konkurze?

Strucon SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Strucon SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Strucon SK, s. r. o. tržby 825,7 tis. €.

Je firma Strucon SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Strucon SK, s. r. o. dosiahla zisk 353,9 tis. €.

Je Strucon SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Strucon SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Strucon SK, s. r. o. sídli?

Strucon SK, s. r. o. má sídlo na adrese Levočská 9, Bratislava-Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026