Z2 Group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47902345
DIČ: 2024143704
IČ DPH: SK2024143704
Landererova 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Landererova 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.12
Dátum vzniku: 24. 9. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/100541/B
Predmet podnikania (výber): Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Zeman od 24. 9. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Z2 Group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 743 % na 13,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 31,0 tis. €.

31,0 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Zisk
67,8 tis. €
Aktíva
60,9 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 7,1 tis., 2023 8,5 tis., 2024 1,6 tis., 2025 13,2 tis.20212,8 tis.20227,1 tis.20238,5 tis.20241,6 tis.202513,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 tis., 2022 14,3 tis., 2023 28,0 tis., 2024 30,4 tis., 2025 31,0 tis.20214,0 tis.202214,3 tis.202328,0 tis.202430,4 tis.202531,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,0 tis. € 13,2 tis. €
2024 30,4 tis. € 1,6 tis. €
2023 28,0 tis. € 8,5 tis. €
2022 14,3 tis. € 7,1 tis. €
2021 4,0 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie60,9 tis. €
  • Záväzky6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Z2 Group s.r.o. v konkurze?

Z2 Group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Z2 Group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Z2 Group s.r.o. tržby 31,0 tis. €.

Je firma Z2 Group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Z2 Group s.r.o. dosiahla zisk 13,2 tis. €.

Je Z2 Group s.r.o. platiteľom DPH?

Z2 Group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Z2 Group s.r.o. sídli?

Z2 Group s.r.o. má sídlo na adrese Landererova 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026