SLART s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47900938
DIČ: 2024136356
Jelačičova 6, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelačičova 6, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 11. 9. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/100365/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Slavomír Gabriška od 11. 9. 2014
    konateľ
  • Ing. Pavel Gabriška od 14. 9. 2019
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť SLART s. r. o. v roku 2018 zvýšila zisk o 424 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli o 415 % na 22,3 tis. €.

22,3 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
45,8 tis. €
Aktíva
20,5 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 1,8 tis., 2015 2,3 tis., 2016 9,4 tis., 2017 1,1 tis., 2018 6,0 tis.20141,8 tis.20152,3 tis.20169,4 tis.20171,1 tis.20186,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 2,6 tis., 2015 13,5 tis., 2016 10,3 tis., 2017 4,3 tis., 2018 22,3 tis.20142,6 tis.201513,5 tis.201610,3 tis.20174,3 tis.201822,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 22,3 tis. € 6,0 tis. €
2017 4,3 tis. € 1,1 tis. €
2016 10,3 tis. € 9,4 tis. €
2015 13,5 tis. € 2,3 tis. €
2014 2,6 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie20,5 tis. €
  • Záväzky25,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLART s. r. o. v konkurze?

SLART s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLART s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala SLART s. r. o. tržby 22,3 tis. €.

Je firma SLART s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 SLART s. r. o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Kde firma SLART s. r. o. sídli?

SLART s. r. o. má sídlo na adrese Jelačičova 6, Bratislava-Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026