MONTEKO - PV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47880996
DIČ: 2024126764
IČ DPH: SK2024126764
Letná 1080/30, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letná 1080/30, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 21. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/30737/P
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých výrobkov z kovu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Valigurský od 21. 8. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTEKO - PV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 376 % na 210,2 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
210,2 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
607,6 tis. €
Aktíva
215,7 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
11,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 69,2 tis., 2023 44,7 tis., 2024 44,2 tis., 2025 210,2 tis.20214,3 tis.202269,2 tis.202344,7 tis.202444,2 tis.2025210,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 3,0 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,7 mil., 2025 3,9 mil.20211,7 mil.20223,0 mil.20232,5 mil.20242,7 mil.20253,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € 210,2 tis. €
2024 2,7 mil. € 44,2 tis. €
2023 2,5 mil. € 44,7 tis. €
2022 3,0 mil. € 69,2 tis. €
2021 1,7 mil. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok183,0 tis. €
  • Zásoby364 €
  • Krátkodobé pohľadávky263,9 tis. €
  • Finančné účty158,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie210,2 tis. €
  • Rezervy7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky67,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky260,4 tis. €
  • Bankové úvery56,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTEKO - PV s.r.o. v konkurze?

MONTEKO - PV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTEKO - PV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTEKO - PV s.r.o. tržby 3,9 mil. €.

Je firma MONTEKO - PV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTEKO - PV s.r.o. dosiahla zisk 210,2 tis. €.

Je MONTEKO - PV s.r.o. platiteľom DPH?

MONTEKO - PV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTEKO - PV s.r.o. sídli?

MONTEKO - PV s.r.o. má sídlo na adrese Letná 1080/30, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026