Boma plus spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47873949
DIČ: 2024150700
IČ DPH: SK2024150700
Opletalova 6697/72A, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Opletalova 6697/72A, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 9. 9. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2014
Spisová značka: Sro/100325/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Boma plus spol. s r.o. v roku 2025 znížila stratu o 91 % na 1,5 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 273,6 tis. €.

273,6 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
278,6 tis. €
Celkové výnosy
603,8 tis. €
Aktíva
63,9 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
39,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,7 tis., 2022 11,2 tis., 2023 7,2 tis., 2024 −17,4 tis., 2025 −1,5 tis.202113,7 tis.202211,2 tis.20237,2 tis.2024−17,4 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 367,8 tis., 2022 429,9 tis., 2023 358,7 tis., 2024 248,8 tis., 2025 273,6 tis.2021367,8 tis.2022429,9 tis.2023358,7 tis.2024248,8 tis.2025273,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 273,6 tis. € -1,5 tis. €
2024 248,8 tis. € -17,4 tis. €
2023 358,7 tis. € 7,2 tis. €
2022 429,9 tis. € 11,2 tis. €
2021 367,8 tis. € 13,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok286,9 tis. €
  • Zásoby811 €
  • Krátkodobé pohľadávky155,4 tis. €
  • Finančné účty160,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie244 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 tis. €
  • Rezervy350 €
  • Dlhodobé záväzky61,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky441,8 tis. €
  • Bankové úvery36,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Boma plus spol. s r.o. v konkurze?

Boma plus spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Boma plus spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Boma plus spol. s r.o. tržby 273,6 tis. €.

Je firma Boma plus spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Boma plus spol. s r.o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je Boma plus spol. s r.o. platiteľom DPH?

Boma plus spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Boma plus spol. s r.o. sídli?

Boma plus spol. s r.o. má sídlo na adrese Opletalova 6697/72A, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026