SISA Formation, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47870371
DIČ: 2024129052
IČ DPH: SK2024129052
Gunduličova 903/4, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gunduličova 903/4, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 8. 2014
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/100026/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Zuzana Topoľská od 27. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SISA Formation, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 12,0 tis. € a tržby jej narástli o 127 % na 97,5 tis. €.

97,5 tis. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
40,1 tis. €
Aktíva
22,6 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,0 tis., 2022 7,5 tis., 2023 4,7 tis., 2024 396, 2025 12,0 tis.20215,0 tis.20227,5 tis.20234,7 tis.2024396202512,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,6 tis., 2022 53,4 tis., 2023 51,4 tis., 2024 43,0 tis., 2025 97,5 tis.20216,6 tis.202253,4 tis.202351,4 tis.202443,0 tis.202597,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,5 tis. € 12,0 tis. €
2024 43,0 tis. € 396 €
2023 51,4 tis. € 4,7 tis. €
2022 53,4 tis. € 7,5 tis. €
2021 6,6 tis. € 5,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,6 tis. €
  • Záväzky17,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SISA Formation, s. r. o. v konkurze?

SISA Formation, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SISA Formation, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SISA Formation, s. r. o. tržby 97,5 tis. €.

Je firma SISA Formation, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SISA Formation, s. r. o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je SISA Formation, s. r. o. platiteľom DPH?

SISA Formation, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SISA Formation, s. r. o. sídli?

SISA Formation, s. r. o. má sídlo na adrese Gunduličova 903/4, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026