Dentlife Group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47865865
DIČ: 2024130064
IČ DPH: SK2024130064
Pezinská 6220, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pezinská 6220, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 8. 2014
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2023
Spisová značka: Sro/116793/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katalin Krulyik od 26. 5. 2026
    konateľ
  • Maksym Chabaniuk od 15. 2. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dentlife Group s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,2 tis. € a tržby jej narástli o 80 % na 163,7 tis. €.

163,7 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
175,6 tis. €
Celkové výnosy
318,8 tis. €
Aktíva
8,3 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
35,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 1,1 tis., 2023 6,4 tis., 2024 −5,5 tis., 2025 3,2 tis.20211,2 tis.20221,1 tis.20236,4 tis.2024−5,5 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 tis., 2022 5,6 tis., 2023 75,6 tis., 2024 91,0 tis., 2025 163,7 tis.20211,5 tis.20225,6 tis.202375,6 tis.202491,0 tis.2025163,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 163,7 tis. € 3,2 tis. €
2024 91,0 tis. € -5,5 tis. €
2023 75,6 tis. € 6,4 tis. €
2022 5,6 tis. € 1,1 tis. €
2021 1,5 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok215,3 tis. €
  • Zásoby4,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,3 tis. €
  • Finančné účty84,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku438 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky309,1 tis. €
  • Bankové úvery1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dentlife Group s. r. o. v konkurze?

Dentlife Group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dentlife Group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dentlife Group s. r. o. tržby 163,7 tis. €.

Je firma Dentlife Group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dentlife Group s. r. o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je Dentlife Group s. r. o. platiteľom DPH?

Dentlife Group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dentlife Group s. r. o. sídli?

Dentlife Group s. r. o. má sídlo na adrese Pezinská 6220, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026