V.H. Stav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47854596
DIČ: 2024134156
IČ DPH: SK2024134156
Röntgenova 28, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Röntgenova 28, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.92
Dátum vzniku: 16. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2015
Spisová značka: Sro/100099/B
Predmet podnikania (výber): Baliace činnosti, manipulácia s tovarom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Karol Urban od 26. 10. 2023
    konateľ
  • Ing. Stanislav Urban od 16. 8. 2014
    konateľspoločník
  • Ing. Pavel Dubaj od 29. 9. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.H. Stav s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 94 % na 18,6 tis. € a tržby jej klesli o 88 % na 760,2 tis. €.

760,2 tis. €
Tržby
18,6 tis. €
Zisk
762,5 tis. €
Celkové výnosy
871,8 tis. €
Aktíva
440,9 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
15,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,4 tis., 2022 5,3 tis., 2023 56,2 tis., 2024 303,0 tis., 2025 18,6 tis.202129,4 tis.20225,3 tis.202356,2 tis.2024303,0 tis.202518,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 766,7 tis., 2022 184,3 tis., 2023 1,3 mil., 2024 6,5 mil., 2025 760,2 tis.2021766,7 tis.2022184,3 tis.20231,3 mil.20246,5 mil.2025760,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 770,8 tis., 2022 247,8 tis., 2023 1,4 mil., 2024 6,5 mil., 2025 762,5 tis.2021770,8 tis.2022247,8 tis.20231,4 mil.20246,5 mil.2025762,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 7,6 tis., 2022 1,0 tis., 2023 15,2 tis., 2024 82,1 tis., 2025 4,3 tis.20217,6 tis.20221,0 tis.202315,2 tis.202482,1 tis.20254,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 760,2 tis. € 18,6 tis. €
2024 6,5 mil. € 303,0 tis. €
2023 1,3 mil. € 56,2 tis. €
2022 184,3 tis. € 5,3 tis. €
2021 766,7 tis. € 29,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok94,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky753,7 tis. €
  • Finančné účty19,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy23,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov393,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky403,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.H. Stav s.r.o. v konkurze?

V.H. Stav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.H. Stav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.H. Stav s.r.o. tržby 760,2 tis. €.

Je firma V.H. Stav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.H. Stav s.r.o. dosiahla zisk 18,6 tis. €.

Je V.H. Stav s.r.o. platiteľom DPH?

V.H. Stav s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V.H. Stav s.r.o. sídli?

V.H. Stav s.r.o. má sídlo na adrese Röntgenova 28, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026