Social Solutions, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47852828
DIČ: 2024119042
Miletičova 63, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 63, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 23. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/99802/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Béreš od 23. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Michal Kupka od 23. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Tomáš Jurka od 23. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Social Solutions, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 28,0 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 48,0 tis. €.

48,0 tis. €
Tržby
28,0 tis. €
Zisk
42,0 tis. €
Aktíva
38,0 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −86, 2022 16,7 tis., 2023 20,3 tis., 2024 21,6 tis., 2025 28,0 tis.2020−86202216,7 tis.202320,3 tis.202421,6 tis.202528,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 2,6 tis., 2022 32,1 tis., 2023 39,1 tis., 2024 40,9 tis., 2025 48,0 tis.20202,6 tis.202232,1 tis.202339,1 tis.202440,9 tis.202548,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,0 tis. € 28,0 tis. €
2024 40,9 tis. € 21,6 tis. €
2023 39,1 tis. € 20,3 tis. €
2022 32,1 tis. € 16,7 tis. €
2020 2,6 tis. € -86 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,0 tis. €
  • Záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Social Solutions, s. r. o. v konkurze?

Social Solutions, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Social Solutions, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Social Solutions, s. r. o. tržby 48,0 tis. €.

Je firma Social Solutions, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Social Solutions, s. r. o. dosiahla zisk 28,0 tis. €.

Kde firma Social Solutions, s. r. o. sídli?

Social Solutions, s. r. o. má sídlo na adrese Miletičova 63, Bratislava-Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026