BAU BUILDING, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47851511
DIČ: 2024131659
Muškátová 539/523, Veľké Ripňany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Muškátová 539/523, Veľké Ripňany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 22. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/45123/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Tomáš Frťala od 1. 6. 2016
    konateľspoločník
  • Nino Szalay od 22. 8. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAU BUILDING, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 47 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 49,7 tis. €.

49,7 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
52,1 tis. €
Aktíva
5,6 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 1,9 tis., 2023 714, 2024 2,2 tis., 2025 3,3 tis.20211,3 tis.20221,9 tis.202371420242,2 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,6 tis., 2022 45,9 tis., 2023 49,2 tis., 2024 49,4 tis., 2025 49,7 tis.202136,6 tis.202245,9 tis.202349,2 tis.202449,4 tis.202549,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,7 tis. € 3,3 tis. €
2024 49,4 tis. € 2,2 tis. €
2023 49,2 tis. € 714 €
2022 45,9 tis. € 1,9 tis. €
2021 36,6 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie5,6 tis. €
  • Záväzky46,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAU BUILDING, s. r. o. v konkurze?

BAU BUILDING, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAU BUILDING, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAU BUILDING, s. r. o. tržby 49,7 tis. €.

Je firma BAU BUILDING, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAU BUILDING, s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Kde firma BAU BUILDING, s. r. o. sídli?

BAU BUILDING, s. r. o. má sídlo na adrese Muškátová 539/523, Veľké Ripňany, 956 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026