TradeIn IT, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47844710
DIČ: 2024119922
IČ DPH: SK2024119922
Bartókova 2/D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bartókova 2/D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 25. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 10. 2015
Spisová značka: Sro/99840/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Kollár od 25. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TradeIn IT, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 275 % na 7,3 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 86,0 tis. €.

86,0 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
213,6 tis. €
Aktíva
150,8 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,9 tis., 2022 54,7 tis., 2023 48,5 tis., 2024 1,9 tis., 2025 7,3 tis.202122,9 tis.202254,7 tis.202348,5 tis.20241,9 tis.20257,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 180,4 tis., 2022 407,9 tis., 2023 420,8 tis., 2024 44,0 tis., 2025 86,0 tis.2021180,4 tis.2022407,9 tis.2023420,8 tis.202444,0 tis.202586,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,0 tis. € 7,3 tis. €
2024 44,0 tis. € 1,9 tis. €
2023 420,8 tis. € 48,5 tis. €
2022 407,9 tis. € 54,7 tis. €
2021 180,4 tis. € 22,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie150,8 tis. €
  • Záväzky62,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TradeIn IT, s. r. o. v konkurze?

TradeIn IT, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TradeIn IT, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TradeIn IT, s. r. o. tržby 86,0 tis. €.

Je firma TradeIn IT, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TradeIn IT, s. r. o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Je TradeIn IT, s. r. o. platiteľom DPH?

TradeIn IT, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TradeIn IT, s. r. o. sídli?

TradeIn IT, s. r. o. má sídlo na adrese Bartókova 2/D, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026