Incinerate s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47841613
DIČ: 2024116743
IČ DPH: SK2024116743
Brančská 3107/11, Bratislava-Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brančská 3107/11, Bratislava-Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 22. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/99771/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Sénaši od 22. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Incinerate s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 124 % na 1,7 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 9,5 tis. €.

9,5 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
55,7 tis. €
Aktíva
54,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,6 tis., 2022 13, 2023 1,4 tis., 2024 750, 2025 1,7 tis.20216,6 tis.20221320231,4 tis.202475020251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,9 tis., 2022 3,2 tis., 2023 11,6 tis., 2024 10,0 tis., 2025 9,5 tis.20219,9 tis.20223,2 tis.202311,6 tis.202410,0 tis.20259,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,5 tis. € 1,7 tis. €
2024 10,0 tis. € 750 €
2023 11,6 tis. € 1,4 tis. €
2022 3,2 tis. € 13 €
2021 9,9 tis. € 6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,4 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Incinerate s. r. o. v konkurze?

Incinerate s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Incinerate s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Incinerate s. r. o. tržby 9,5 tis. €.

Je firma Incinerate s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Incinerate s. r. o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je Incinerate s. r. o. platiteľom DPH?

Incinerate s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Incinerate s. r. o. sídli?

Incinerate s. r. o. má sídlo na adrese Brančská 3107/11, Bratislava-Petržalka, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026