ZDRAVZAR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47831499
DIČ: 2024110209
IČ DPH: SK2024110209
Chorvátska 67, Slovenský Grob

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chorvátska 67, Slovenský Grob Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31.09
Dátum vzniku: 8. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 1. 2015
Spisová značka: Sro/99581/B
Predmet podnikania (výber): Výroba kovového nábytku pre zdravotníctvo; Zámočníctvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Macáková od 8. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Peter Dunda od 8. 7. 2014
    konateľ
  • Vladimír Dunda od 8. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZDRAVZAR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 11,2 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 503,7 tis. €.

503,7 tis. €
Tržby
11,2 tis. €
Zisk
518,9 tis. €
Celkové výnosy
735,1 tis. €
Aktíva
411,7 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
34,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 317,8 tis., 2022 565, 2023 605, 2024 10,4 tis., 2025 11,2 tis.2021317,8 tis.20225652023605202410,4 tis.202511,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 999,8 tis., 2022 677,6 tis., 2023 919,0 tis., 2024 877,0 tis., 2025 503,7 tis.2021999,8 tis.2022677,6 tis.2023919,0 tis.2024877,0 tis.2025503,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 503,7 tis. € 11,2 tis. €
2024 877,0 tis. € 10,4 tis. €
2023 919,0 tis. € 605 €
2022 677,6 tis. € 565 €
2021 999,8 tis. € 317,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok400,5 tis. €
  • Zásoby9,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky169,7 tis. €
  • Finančné účty153,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov365,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,2 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky296 €
  • Krátkodobé záväzky81,9 tis. €
  • Bankové úvery239,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZDRAVZAR s.r.o. v konkurze?

ZDRAVZAR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZDRAVZAR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZDRAVZAR s.r.o. tržby 503,7 tis. €.

Je firma ZDRAVZAR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZDRAVZAR s.r.o. dosiahla zisk 11,2 tis. €.

Je ZDRAVZAR s.r.o. platiteľom DPH?

ZDRAVZAR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZDRAVZAR s.r.o. sídli?

ZDRAVZAR s.r.o. má sídlo na adrese Chorvátska 67, Slovenský Grob, 900 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026