MIVA šped, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47829699
DIČ: 2024116875
IČ DPH: SK2024116875
Brezová 3318/10, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brezová 3318/10, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 17. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 8. 2014
Spisová značka: Sro/27030/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Zasielateľstvo; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Michalek od 17. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MIVA šped, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 491,2 tis. €.

491,2 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
492,6 tis. €
Celkové výnosy
290,4 tis. €
Aktíva
37,0 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
7,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 5,6 tis., 2023 5,8 tis., 2024 4,4 tis., 2025 4,1 tis.20218,0 tis.20225,6 tis.20235,8 tis.20244,4 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 429,8 tis., 2022 494,5 tis., 2023 486,6 tis., 2024 465,2 tis., 2025 491,2 tis.2021429,8 tis.2022494,5 tis.2023486,6 tis.2024465,2 tis.2025491,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 491,2 tis. € 4,1 tis. €
2024 465,2 tis. € 4,4 tis. €
2023 486,6 tis. € 5,8 tis. €
2022 494,5 tis. € 5,6 tis. €
2021 429,8 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,6 tis. €
  • Zásoby7,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky192,2 tis. €
  • Finančné účty16,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky127,6 tis. €
  • Bankové úvery123,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MIVA šped, s.r.o. v konkurze?

MIVA šped, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MIVA šped, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MIVA šped, s.r.o. tržby 491,2 tis. €.

Je firma MIVA šped, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MIVA šped, s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je MIVA šped, s.r.o. platiteľom DPH?

MIVA šped, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MIVA šped, s.r.o. sídli?

MIVA šped, s.r.o. má sídlo na adrese Brezová 3318/10, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026