Tatry corp. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47828820
DIČ: 2024110605
IČ DPH: SK2024110605
Trieda SNP 403/79, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda SNP 403/79, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2014
Spisová značka: Sro/36028/V
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Vedenie účtovníctva; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Feňár od 22. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatry corp. s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 531 € a tržby jej klesli o 45 % na 225,5 tis. €.

225,5 tis. €
Tržby
531 €
Strata
225,5 tis. €
Celkové výnosy
86,9 tis. €
Aktíva
83,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
1,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 4,7 tis., 2023 2,6 tis., 2024 6,8 tis., 2025 −53120215,2 tis.20224,7 tis.20232,6 tis.20246,8 tis.2025−531
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 343,9 tis., 2022 276,5 tis., 2023 311,0 tis., 2024 407,9 tis., 2025 225,5 tis.2021343,9 tis.2022276,5 tis.2023311,0 tis.2024407,9 tis.2025225,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 225,5 tis. € -531 €
2024 407,9 tis. € 6,8 tis. €
2023 311,0 tis. € 2,6 tis. €
2022 276,5 tis. € 4,7 tis. €
2021 343,9 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok506 €
  • Zásoby12,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,6 tis. €
  • Finančné účty69,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov78,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-531 €
  • Krátkodobé záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatry corp. s.r.o. v konkurze?

Tatry corp. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatry corp. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatry corp. s.r.o. tržby 225,5 tis. €.

Je firma Tatry corp. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatry corp. s.r.o. vykázala stratu 531 €.

Je Tatry corp. s.r.o. platiteľom DPH?

Tatry corp. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tatry corp. s.r.o. sídli?

Tatry corp. s.r.o. má sídlo na adrese Trieda SNP 403/79, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026