FML Europe s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47822678
DIČ: 2024112134
IČ DPH: SK2024112134
Moravský Svätý Ján 844, Moravský Svätý Ján

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moravský Svätý Ján 844, Moravský Svätý Ján Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 3. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2014
Spisová značka: Sro/34636/T
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Mráz od 3. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FML Europe s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 9,4 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 327,2 tis. €.

327,2 tis. €
Tržby
9,4 tis. €
Zisk
332,2 tis. €
Celkové výnosy
78,4 tis. €
Aktíva
18,6 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
14,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,5 tis., 2022 −12,0 tis., 2023 5,4 tis., 2024 −22,5 tis., 2025 9,4 tis.202110,5 tis.2022−12,0 tis.20235,4 tis.2024−22,5 tis.20259,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 374,7 tis., 2022 358,6 tis., 2023 324,3 tis., 2024 249,3 tis., 2025 327,2 tis.2021374,7 tis.2022358,6 tis.2023324,3 tis.2024249,3 tis.2025327,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 381,1 tis., 2022 361,0 tis., 2023 324,5 tis., 2024 257,4 tis., 2025 332,2 tis.2021381,1 tis.2022361,0 tis.2023324,5 tis.2024257,4 tis.2025332,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,4 tis., 2022 243, 2023 852, 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.20212,4 tis.2022243202385220241,9 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 327,2 tis. € 9,4 tis. €
2024 249,3 tis. € -22,5 tis. €
2023 324,3 tis. € 5,4 tis. €
2022 358,6 tis. € -12,0 tis. €
2021 374,7 tis. € 10,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,5 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,4 tis. €
  • Finančné účty15,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie992 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,4 tis. €
  • Rezervy55 €
  • Dlhodobé záväzky413 €
  • Krátkodobé záväzky59,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FML Europe s.r.o. v konkurze?

FML Europe s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FML Europe s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FML Europe s.r.o. tržby 327,2 tis. €.

Je firma FML Europe s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FML Europe s.r.o. dosiahla zisk 9,4 tis. €.

Je FML Europe s.r.o. platiteľom DPH?

FML Europe s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FML Europe s.r.o. sídli?

FML Europe s.r.o. má sídlo na adrese Moravský Svätý Ján 844, Moravský Svätý Ján, 908 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026