ANYBAU s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47821442
DIČ: 2024113168
IČ DPH: SK2024113168
Východná 609/41, Lokca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Východná 609/41, Lokca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 2. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2016
Spisová značka: Sro/62519/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Michalčík od 2. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Michal Michalčík od 20. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANYBAU s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 8,5 tis. € a tržby jej narástli o 294 % na 52,3 tis. €.

52,3 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
118,9 tis. €
Aktíva
115,4 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,1 tis., 2022 214, 2023 410, 2024 −13,9 tis., 2025 8,5 tis.202127,1 tis.202221420234102024−13,9 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 553,0 tis., 2022 91,2 tis., 2023 54,7 tis., 2024 13,3 tis., 2025 52,3 tis.2021553,0 tis.202291,2 tis.202354,7 tis.202413,3 tis.202552,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,3 tis. € 8,5 tis. €
2024 13,3 tis. € -13,9 tis. €
2023 54,7 tis. € 410 €
2022 91,2 tis. € 214 €
2021 553,0 tis. € 27,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie115,4 tis. €
  • Záväzky3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANYBAU s.r.o. v konkurze?

ANYBAU s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANYBAU s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANYBAU s.r.o. tržby 52,3 tis. €.

Je firma ANYBAU s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANYBAU s.r.o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je ANYBAU s.r.o. platiteľom DPH?

ANYBAU s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANYBAU s.r.o. sídli?

ANYBAU s.r.o. má sídlo na adrese Východná 609/41, Lokca, 029 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026