HANT Development, a. s.

IČO 47800011 · DIČ 2024097427

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Akciová spoločnosť
Sídlo
Stará Ivanská cesta 1/386, Bratislava - mestská časť Ružinov
Odvetvie (NACE)
Realitní činnost · 68.20
Dátum vzniku
2014-06-05
Tržby 2025
141,1 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
3,3 mil. €
Základné imanie
25,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sa/5964/B

Hlavný predmet podnikania
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 141,1 tis. € 3,3 mil. €
2024 268,3 tis. € 510,5 tis. €
2023 7,2 mil. € 4,5 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma HANT Development, a. s. v konkurze?

HANT Development, a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HANT Development, a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HANT Development, a. s. tržby 141,1 tis. €.

Je HANT Development, a. s. platiteľom DPH?

HANT Development, a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HANT Development, a. s. sídli?

HANT Development, a. s. má sídlo na adrese Stará Ivanská cesta 1/386, Bratislava - mestská časť Ružinov, 82104.