LM-firestore s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47791110
DIČ: 2024099495
IČ DPH: SK2024099495
Jasenovo 59, Jasenovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jasenovo 59, Jasenovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.32
Dátum vzniku: 7. 6. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2020
Spisová značka: Sro/62435/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Ličko od 7. 6. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LM-firestore s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 652 € a tržby jej ostali na 145,1 tis. €.

145,1 tis. €
Tržby
652 €
Zisk
149,1 tis. €
Aktíva
11,2 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,8 tis., 2022 221, 2023 −3,0 tis., 2024 1,7 tis., 2025 6522021−1,8 tis.20222212023−3,0 tis.20241,7 tis.2025652
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,3 tis., 2022 74,7 tis., 2023 116,4 tis., 2024 145,7 tis., 2025 145,1 tis.202185,3 tis.202274,7 tis.2023116,4 tis.2024145,7 tis.2025145,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 145,1 tis. € 652 €
2024 145,7 tis. € 1,7 tis. €
2023 116,4 tis. € -3,0 tis. €
2022 74,7 tis. € 221 €
2021 85,3 tis. € -1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,2 tis. €
  • Záväzky137,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LM-firestore s.r.o. v konkurze?

LM-firestore s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LM-firestore s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LM-firestore s.r.o. tržby 145,1 tis. €.

Je firma LM-firestore s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LM-firestore s.r.o. dosiahla zisk 652 €.

Je LM-firestore s.r.o. platiteľom DPH?

LM-firestore s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LM-firestore s.r.o. sídli?

LM-firestore s.r.o. má sídlo na adrese Jasenovo 59, Jasenovo, 038 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026