LP renovation s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47790750
DIČ: 2024104181
IČ DPH: SK2024104181
Štefánikova 1368/23, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 1368/23, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 13. 6. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/35926/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Panda od 13. 6. 2014
    konateľspoločník
  • Peter Panda od 18. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LP renovation s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 1,6 tis. € a tržby jej klesli o 86 % na 20,2 tis. €.

20,2 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
11,7 tis. €
Aktíva
11,0 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 688, 2022 80, 2023 305, 2024 3,1 tis., 2025 1,6 tis.2021688202280202330520243,1 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,2 tis., 2022 32,4 tis., 2023 43,4 tis., 2024 147,8 tis., 2025 20,2 tis.202136,2 tis.202232,4 tis.202343,4 tis.2024147,8 tis.202520,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,2 tis. € 1,6 tis. €
2024 147,8 tis. € 3,1 tis. €
2023 43,4 tis. € 305 €
2022 32,4 tis. € 80 €
2021 36,2 tis. € 688 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,0 tis. €
  • Záväzky785 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LP renovation s.r.o. v konkurze?

LP renovation s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LP renovation s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LP renovation s.r.o. tržby 20,2 tis. €.

Je firma LP renovation s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LP renovation s.r.o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je LP renovation s.r.o. platiteľom DPH?

LP renovation s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LP renovation s.r.o. sídli?

LP renovation s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 1368/23, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026