FROL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47782331
DIČ: 2024104896
IČ DPH: SK2024104896
Horná Malanta 19, Nitrianske Hrnčiarovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Malanta 19, Nitrianske Hrnčiarovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 30. 5. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 8. 2014
Spisová značka: Sro/37403/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Viskup od 30. 5. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FROL s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,1 tis. € a tržby jej narástli o 49 % na 278,6 tis. €.

278,6 tis. €
Tržby
9,1 tis. €
Strata
278,8 tis. €
Celkové výnosy
125,0 tis. €
Aktíva
-31,9 tis. €
Vlastné imanie
126 %
Celková zadlženosť
1,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 552, 2023 912, 2024 3,1 tis., 2025 −9,1 tis.20214,5 tis.2022552202391220243,1 tis.2025−9,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 329,3 tis., 2022 194,4 tis., 2023 176,9 tis., 2024 186,5 tis., 2025 278,6 tis.2021329,3 tis.2022194,4 tis.2023176,9 tis.2024186,5 tis.2025278,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 278,6 tis. € -9,1 tis. €
2024 186,5 tis. € 3,1 tis. €
2023 176,9 tis. € 912 €
2022 194,4 tis. € 552 €
2021 329,3 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,1 tis. €
  • Zásoby16,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,2 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok25,0 tis. €
  • Finančné účty32,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie309 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku295 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-28,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-9,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky100,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky56,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FROL s. r. o. v konkurze?

FROL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FROL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FROL s. r. o. tržby 278,6 tis. €.

Je firma FROL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FROL s. r. o. vykázala stratu 9,1 tis. €.

Je FROL s. r. o. platiteľom DPH?

FROL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FROL s. r. o. sídli?

FROL s. r. o. má sídlo na adrese Horná Malanta 19, Nitrianske Hrnčiarovce, 951 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026