PEVE-3P, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47781203
DIČ: 2024100562
IČ DPH: SK2024100562
Štúrova 12/97, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 12/97, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 6. 6. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 2015
Spisová značka: Sro/37417/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petra Vestenická od 6. 6. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEVE-3P, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,5 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 119,5 tis. €.

119,5 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Strata
119,6 tis. €
Celkové výnosy
46,1 tis. €
Aktíva
27,1 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
6,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 3,7 tis., 2023 3,8 tis., 2024 1,8 tis., 2025 −10,5 tis.20212,8 tis.20223,7 tis.20233,8 tis.20241,8 tis.2025−10,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 128,0 tis., 2022 138,8 tis., 2023 142,9 tis., 2024 144,0 tis., 2025 119,5 tis.2021128,0 tis.2022138,8 tis.2023142,9 tis.2024144,0 tis.2025119,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 128,2 tis., 2022 139,1 tis., 2023 142,9 tis., 2024 144,1 tis., 2025 119,6 tis.2021128,2 tis.2022139,1 tis.2023142,9 tis.2024144,1 tis.2025119,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 798, 2022 1,1 tis., 2023 1,2 tis., 2024 982, 2025 960202179820221,1 tis.20231,2 tis.20249822025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 119,5 tis. € -10,5 tis. €
2024 144,0 tis. € 1,8 tis. €
2023 142,9 tis. € 3,8 tis. €
2022 138,8 tis. € 3,7 tis. €
2021 128,0 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,0 tis. €
  • Zásoby542 €
  • Krátkodobé pohľadávky762 €
  • Finančné účty22,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-10,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEVE-3P, s.r.o. v konkurze?

PEVE-3P, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEVE-3P, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEVE-3P, s.r.o. tržby 119,5 tis. €.

Je firma PEVE-3P, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEVE-3P, s.r.o. vykázala stratu 10,5 tis. €.

Je PEVE-3P, s.r.o. platiteľom DPH?

PEVE-3P, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PEVE-3P, s.r.o. sídli?

PEVE-3P, s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 12/97, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026