TATRA INDUSTRY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47773740
DIČ: 2024093720
IČ DPH: SK2024093720
Hodžova 5713, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hodžova 5713, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 24. 5. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2014
Spisová značka: Sro/30489/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Pirožek od 24. 5. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRA INDUSTRY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 40,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 483,5 tis. €.

483,5 tis. €
Tržby
40,2 tis. €
Zisk
483,9 tis. €
Celkové výnosy
478,9 tis. €
Aktíva
365,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
57,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 7,9 tis., 2021 25,0 tis., 2023 53,5 tis., 2024 70,7 tis., 2025 40,2 tis.20207,9 tis.202125,0 tis.202353,5 tis.202470,7 tis.202540,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 240,9 tis., 2021 314,6 tis., 2023 485,6 tis., 2024 516,4 tis., 2025 483,5 tis.2020240,9 tis.2021314,6 tis.2023485,6 tis.2024516,4 tis.2025483,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 483,5 tis. € 40,2 tis. €
2024 516,4 tis. € 70,7 tis. €
2023 485,6 tis. € 53,5 tis. €
2021 314,6 tis. € 25,0 tis. €
2020 240,9 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok295,7 tis. €
  • Zásoby169 €
  • Krátkodobé pohľadávky49,4 tis. €
  • Finančné účty131,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov319,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,2 tis. €
  • Rezervy4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky99,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA INDUSTRY s.r.o. v konkurze?

TATRA INDUSTRY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA INDUSTRY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRA INDUSTRY s.r.o. tržby 483,5 tis. €.

Je firma TATRA INDUSTRY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRA INDUSTRY s.r.o. dosiahla zisk 40,2 tis. €.

Je TATRA INDUSTRY s.r.o. platiteľom DPH?

TATRA INDUSTRY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRA INDUSTRY s.r.o. sídli?

TATRA INDUSTRY s.r.o. má sídlo na adrese Hodžova 5713, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026