P&M Trans s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47767278
DIČ: 2024099517
IČ DPH: SK2024099517
Štrková 27, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štrková 27, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 31. 5. 2014
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2014
Spisová značka: Sro/62409/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Potecká od 31. 5. 2014
    konateľspoločník
  • Peter Martikán od 31. 5. 2014
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P&M Trans s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 18,0 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 503,5 tis. €.

503,5 tis. €
Tržby
18,0 tis. €
Zisk
513,5 tis. €
Celkové výnosy
404,7 tis. €
Aktíva
215,3 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
14,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,7 tis., 2022 21,3 tis., 2023 38,2 tis., 2024 41,1 tis., 2025 18,0 tis.202119,7 tis.202221,3 tis.202338,2 tis.202441,1 tis.202518,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 243,4 tis., 2022 313,9 tis., 2023 649,2 tis., 2024 573,9 tis., 2025 503,5 tis.2021243,4 tis.2022313,9 tis.2023649,2 tis.2024573,9 tis.2025503,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 244,5 tis., 2022 313,9 tis., 2023 649,3 tis., 2024 573,9 tis., 2025 513,5 tis.2021244,5 tis.2022313,9 tis.2023649,3 tis.2024573,9 tis.2025513,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 5,2 tis., 2022 5,7 tis., 2023 10,2 tis., 2024 10,9 tis., 2025 4,8 tis.20215,2 tis.20225,7 tis.202310,2 tis.202410,9 tis.20254,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 503,5 tis. € 18,0 tis. €
2024 573,9 tis. € 41,1 tis. €
2023 649,2 tis. € 38,2 tis. €
2022 313,9 tis. € 21,3 tis. €
2021 243,4 tis. € 19,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie215,3 tis. €
  • Záväzky189,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P&M Trans s.r.o. v konkurze?

P&M Trans s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P&M Trans s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P&M Trans s.r.o. tržby 503,5 tis. €.

Je firma P&M Trans s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P&M Trans s.r.o. dosiahla zisk 18,0 tis. €.

Je P&M Trans s.r.o. platiteľom DPH?

P&M Trans s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P&M Trans s.r.o. sídli?

P&M Trans s.r.o. má sídlo na adrese Štrková 27, Žilina, 010 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026