VAM Consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47760796
DIČ: 2024083149
IČ DPH: SK2024083149
Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 4. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2015
Spisová značka: Sro/98652/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adela Makovinská od 29. 4. 2014
    konateľspoločník
  • Vladimír Makovinský od 29. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAM Consulting, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 7,9 tis. € a tržby jej klesli o 59 % na 56,3 tis. €.

56,3 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
151,7 tis. €
Aktíva
150,9 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 2,2 tis., 2023 4,2 tis., 2024 31,6 tis., 2025 7,9 tis.20212,6 tis.20222,2 tis.20234,2 tis.202431,6 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,9 tis., 2022 47,6 tis., 2023 69,7 tis., 2024 137,4 tis., 2025 56,3 tis.202159,9 tis.202247,6 tis.202369,7 tis.2024137,4 tis.202556,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,3 tis. € 7,9 tis. €
2024 137,4 tis. € 31,6 tis. €
2023 69,7 tis. € 4,2 tis. €
2022 47,6 tis. € 2,2 tis. €
2021 59,9 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie150,9 tis. €
  • Záväzky824 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAM Consulting, s. r. o. v konkurze?

VAM Consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAM Consulting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAM Consulting, s. r. o. tržby 56,3 tis. €.

Je firma VAM Consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAM Consulting, s. r. o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Je VAM Consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

VAM Consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAM Consulting, s. r. o. sídli?

VAM Consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026