B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47759771
DIČ: 2024099385
IČ DPH: SK2024099385
Matúšova 7106/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matúšova 7106/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 23. 5. 2014
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2014
Spisová značka: Sro/98983/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo kúpa tovaru na účely jeho predaja iným …; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Chamilla od 6. 6. 2017
    konateľ
  • SoftData Consulting a.s. od 20. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 140 % na 304,5 tis. € a tržby jej narástli o 68 % na 556,8 tis. €.

556,8 tis. €
Tržby
304,5 tis. €
Zisk
577,4 tis. €
Celkové výnosy
553,9 tis. €
Aktíva
439,6 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
89,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 232,7 tis., 2022 116,0 tis., 2023 199,2 tis., 2024 126,9 tis., 2025 304,5 tis.2021232,7 tis.2022116,0 tis.2023199,2 tis.2024126,9 tis.2025304,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 437,8 tis., 2022 312,0 tis., 2023 426,3 tis., 2024 332,3 tis., 2025 556,8 tis.2021437,8 tis.2022312,0 tis.2023426,3 tis.2024332,3 tis.2025556,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 556,8 tis. € 304,5 tis. €
2024 332,3 tis. € 126,9 tis. €
2023 426,3 tis. € 199,2 tis. €
2022 312,0 tis. € 116,0 tis. €
2021 437,8 tis. € 232,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,5 tis. €
  • Zásoby79 €
  • Krátkodobé pohľadávky211,9 tis. €
  • Finančné účty328,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov126,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie304,5 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky101,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. tržby 556,8 tis. €.

Je firma B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 304,5 tis. €.

Je B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

B-SOFT SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Matúšova 7106/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026