FCE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47759275
DIČ: 2024083853
IČ DPH: SK2024083853
Kopčianska 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 24. 4. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2023
Spisová značka: Sro/98596/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Lord, MBA od 15. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FCE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
44,3 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
1,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 6,5 tis., 2023 −9,6 tis., 2024 1,8 tis., 2025 2,0 tis.202118,8 tis.20226,5 tis.2023−9,6 tis.20241,8 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,2 tis., 2022 10,9 tis., 2023 0, 2024 931,8 tis., 2025 1,5 mil.202125,2 tis.202210,9 tis.202302024931,8 tis.20251,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2023 0, 2025 1,5 mil.2021–2022–202302024–20251,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2023 0, 2025 3,8 tis.2021–2022–202302024–20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 2,0 tis. €
2024 931,8 tis. € 1,8 tis. €
2023 0 € -9,6 tis. €
2022 10,9 tis. € 6,5 tis. €
2021 25,2 tis. € 18,8 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby2,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky503,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky482 €
  • Finančné účty204,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov37,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FCE s. r. o. v konkurze?

FCE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FCE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FCE s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma FCE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FCE s. r. o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je FCE s. r. o. platiteľom DPH?

FCE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FCE s. r. o. sídli?

FCE s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 14, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026