ADET SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47756497
DIČ: 2024079563
IČ DPH: SK2024079563
Orlové 148, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Orlové 148, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.12
Dátum vzniku: 17. 4. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 7. 2014
Spisová značka: Sro/30452/R
Predmet podnikania (výber): výroba pracovných odevov; nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti do 3,5 t vrátane prípojného vo…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Zuzana Naďová od 17. 4. 2014
    konateľspoločník
  • Tibor Naď od 17. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ADET SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 284 € a tržby jej klesli o 65 % na 188,6 tis. €.

188,6 tis. €
Tržby
284 €
Zisk
187,9 tis. €
Aktíva
94,3 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,0 tis., 2022 15,2 tis., 2023 2,7 tis., 2024 10,4 tis., 2025 284202116,0 tis.202215,2 tis.20232,7 tis.202410,4 tis.2025284
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 508,1 tis., 2022 515,1 tis., 2023 536,3 tis., 2024 535,0 tis., 2025 188,6 tis.2021508,1 tis.2022515,1 tis.2023536,3 tis.2024535,0 tis.2025188,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 188,6 tis. € 284 €
2024 535,0 tis. € 10,4 tis. €
2023 536,3 tis. € 2,7 tis. €
2022 515,1 tis. € 15,2 tis. €
2021 508,1 tis. € 16,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie94,3 tis. €
  • Záväzky93,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ADET SK, s. r. o. v konkurze?

ADET SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ADET SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ADET SK, s. r. o. tržby 188,6 tis. €.

Je firma ADET SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ADET SK, s. r. o. dosiahla zisk 284 €.

Je ADET SK, s. r. o. platiteľom DPH?

ADET SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ADET SK, s. r. o. sídli?

ADET SK, s. r. o. má sídlo na adrese Orlové 148, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026