MG Building s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47750634
DIČ: 2024079750
IČ DPH: SK2024079750
Ulica Johna Dopyeru 9367/80, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Johna Dopyeru 9367/80, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 15. 4. 2014
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2014
Spisová značka: Sro/34330/T
Predmet podnikania (výber): administratívne služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • René Málik od 15. 4. 2014
    konateľspoločník
  • Imrich Gažo od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MG Building s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 20,0 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 520,6 tis. €.

520,6 tis. €
Tržby
20,0 tis. €
Zisk
554,9 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
942,4 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
26,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 −7,5 tis., 2023 94,9 tis., 2024 27,4 tis., 2025 20,0 tis.202118,3 tis.2022−7,5 tis.202394,9 tis.202427,4 tis.202520,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 581,8 tis., 2022 657,3 tis., 2023 999,0 tis., 2024 723,2 tis., 2025 520,6 tis.2021581,8 tis.2022657,3 tis.2023999,0 tis.2024723,2 tis.2025520,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 520,6 tis. € 20,0 tis. €
2024 723,2 tis. € 27,4 tis. €
2023 999,0 tis. € 94,9 tis. €
2022 657,3 tis. € -7,5 tis. €
2021 581,8 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,4 tis. €
  • Zásoby895,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,5 tis. €
  • Finančné účty270,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Kapitálové fondy835,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov78,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,0 tis. €
  • Rezervy4,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky105 €
  • Krátkodobé záväzky244,1 tis. €
  • Bankové úvery6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MG Building s.r.o. v konkurze?

MG Building s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MG Building s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MG Building s.r.o. tržby 520,6 tis. €.

Je firma MG Building s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MG Building s.r.o. dosiahla zisk 20,0 tis. €.

Je MG Building s.r.o. platiteľom DPH?

MG Building s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MG Building s.r.o. sídli?

MG Building s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Johna Dopyeru 9367/80, Trnava, 917 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026