HANAKO INDUSTRY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47739088
DIČ: 2024089936
IČ DPH: SK2024089936
Červenej Armády 359, Jablonica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červenej Armády 359, Jablonica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 8. 4. 2014
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2015
Spisová značka: Sro/34291/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Srogoň od 31. 5. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HANAKO INDUSTRY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 139 % na 51,9 tis. € a tržby jej narástli o 574 % na 461,8 tis. €.

461,8 tis. €
Tržby
51,9 tis. €
Zisk
461,8 tis. €
Celkové výnosy
644,9 tis. €
Aktíva
225,7 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
23,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,9 tis., 2022 132,7 tis., 2023 146,6 tis., 2024 21,7 tis., 2025 51,9 tis.202157,9 tis.2022132,7 tis.2023146,6 tis.202421,7 tis.202551,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 251,7 tis., 2022 501,9 tis., 2023 384,0 tis., 2024 68,5 tis., 2025 461,8 tis.2021251,7 tis.2022501,9 tis.2023384,0 tis.202468,5 tis.2025461,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 461,8 tis. € 51,9 tis. €
2024 68,5 tis. € 21,7 tis. €
2023 384,0 tis. € 146,6 tis. €
2022 501,9 tis. € 132,7 tis. €
2021 251,7 tis. € 57,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok73,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok468,2 tis. €
  • Zásoby119 €
  • Krátkodobé pohľadávky40,4 tis. €
  • Finančné účty62,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov168,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky419,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HANAKO INDUSTRY s.r.o. v konkurze?

HANAKO INDUSTRY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HANAKO INDUSTRY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HANAKO INDUSTRY s.r.o. tržby 461,8 tis. €.

Je firma HANAKO INDUSTRY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HANAKO INDUSTRY s.r.o. dosiahla zisk 51,9 tis. €.

Je HANAKO INDUSTRY s.r.o. platiteľom DPH?

HANAKO INDUSTRY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HANAKO INDUSTRY s.r.o. sídli?

HANAKO INDUSTRY s.r.o. má sídlo na adrese Červenej Armády 359, Jablonica, 906 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026