JS Marketing, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47733608
DIČ: 2024069641
Bárdyho 696/9, Ivanka pri Nitre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bárdyho 696/9, Ivanka pri Nitre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 4. 4. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/37184/N
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Júlia Sirotiaková od 4. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JS Marketing, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 162 % na 15,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 34,9 tis. €.

34,9 tis. €
Tržby
15,2 tis. €
Zisk
75,9 tis. €
Aktíva
73,6 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,7 tis., 2022 8,9 tis., 2023 14,2 tis., 2024 5,8 tis., 2025 15,2 tis.20217,7 tis.20228,9 tis.202314,2 tis.20245,8 tis.202515,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,5 tis., 2022 33,8 tis., 2023 40,0 tis., 2024 37,3 tis., 2025 34,9 tis.202133,5 tis.202233,8 tis.202340,0 tis.202437,3 tis.202534,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,9 tis. € 15,2 tis. €
2024 37,3 tis. € 5,8 tis. €
2023 40,0 tis. € 14,2 tis. €
2022 33,8 tis. € 8,9 tis. €
2021 33,5 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie73,6 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JS Marketing, s.r.o. v konkurze?

JS Marketing, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JS Marketing, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JS Marketing, s.r.o. tržby 34,9 tis. €.

Je firma JS Marketing, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JS Marketing, s.r.o. dosiahla zisk 15,2 tis. €.

Kde firma JS Marketing, s.r.o. sídli?

JS Marketing, s.r.o. má sídlo na adrese Bárdyho 696/9, Ivanka pri Nitre, 951 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026