Smiling Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47721006
DIČ: 2024060456
IČ DPH: SK2024060456
Dunajský Klátov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajský Klátov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.09
Dátum vzniku: 22. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 5. 2014
Spisová značka: Sro/34204/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Attila Szabó od 22. 3. 2014
    konateľspoločník
  • Mgr. Eva Szabóová od 22. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Smiling Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 22,4 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 56,9 tis. €.

56,9 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
100,3 tis. €
Aktíva
53,1 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 16,2 tis., 2023 10,8 tis., 2024 −957, 2025 22,4 tis.20212,7 tis.202216,2 tis.202310,8 tis.2024−957202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,0 tis., 2022 44,1 tis., 2023 48,9 tis., 2024 38,4 tis., 2025 56,9 tis.202131,0 tis.202244,1 tis.202348,9 tis.202438,4 tis.202556,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,9 tis. € 22,4 tis. €
2024 38,4 tis. € -957 €
2023 48,9 tis. € 10,8 tis. €
2022 44,1 tis. € 16,2 tis. €
2021 31,0 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,1 tis. €
  • Záväzky47,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Smiling Slovakia s.r.o. v konkurze?

Smiling Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Smiling Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Smiling Slovakia s.r.o. tržby 56,9 tis. €.

Je firma Smiling Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Smiling Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je Smiling Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Smiling Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Smiling Slovakia s.r.o. sídli?

Smiling Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dunajský Klátov, 930 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026