Up every day s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47694254
DIČ: 2024051876
IČ DPH: SK2024051876
Stará Vajnorská 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 11. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2015
Spisová značka: Sro/97896/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jian Lu od 22. 2. 2024
    konateľspoločník
  • Zheng Fang od 14. 5. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Up every day s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 84,4 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
84,4 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
4,1 mil. €
Aktíva
677,2 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
7,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 72,8 tis., 2022 141,2 tis., 2023 94,9 tis., 2024 85,5 tis., 2025 84,4 tis.202172,8 tis.2022141,2 tis.202394,9 tis.202485,5 tis.202584,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,9 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,0 mil., 2025 1,3 mil.20211,4 mil.20221,9 mil.20231,1 mil.20241,0 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 84,4 tis. €
2024 1,0 mil. € 85,5 tis. €
2023 1,1 mil. € 94,9 tis. €
2022 1,9 mil. € 141,2 tis. €
2021 1,4 mil. € 72,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok201,2 tis. €
  • Zásoby2,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty219,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov387,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie84,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky26,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie700 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Up every day s.r.o. v konkurze?

Up every day s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Up every day s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Up every day s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Up every day s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Up every day s.r.o. dosiahla zisk 84,4 tis. €.

Je Up every day s.r.o. platiteľom DPH?

Up every day s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Up every day s.r.o. sídli?

Up every day s.r.o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 17, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026