Pestucci s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47691221
DIČ: 2024112662
IČ DPH: SK2024112662
Nad Laborcom 1769/4, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nad Laborcom 1769/4, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 10. 5. 2014
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2018
Spisová značka: Sro/35766/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Pestuch od 9. 3. 2016
    konateľspoločník
  • Adela Pestuchová od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pestucci s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 124 % na 18,7 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 989,2 tis. €.

989,2 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
991,0 tis. €
Celkové výnosy
274,9 tis. €
Aktíva
34,5 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
21,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 223, 2022 25,9 tis., 2023 17,1 tis., 2024 8,4 tis., 2025 18,7 tis.2021223202225,9 tis.202317,1 tis.20248,4 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 345,8 tis., 2022 554,4 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 989,2 tis.2021345,8 tis.2022554,4 tis.20231,1 mil.20241,1 mil.2025989,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 989,2 tis. € 18,7 tis. €
2024 1,1 mil. € 8,4 tis. €
2023 1,1 mil. € 17,1 tis. €
2022 554,4 tis. € 25,9 tis. €
2021 345,8 tis. € 223 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok138,5 tis. €
  • Zásoby42,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky72,4 tis. €
  • Finančné účty21,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky37,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky111,4 tis. €
  • Bankové úvery91,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pestucci s.r.o. v konkurze?

Pestucci s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pestucci s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pestucci s.r.o. tržby 989,2 tis. €.

Je firma Pestucci s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pestucci s.r.o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Je Pestucci s.r.o. platiteľom DPH?

Pestucci s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pestucci s.r.o. sídli?

Pestucci s.r.o. má sídlo na adrese Nad Laborcom 1769/4, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026