Cisárov Pekár s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47687614
DIČ: 2024045562
IČ DPH: SK2024045562
Kolkáreň 14/19, Podbrezová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolkáreň 14/19, Podbrezová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 4. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2014
Spisová značka: Sro/26574/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Strmeňová od 4. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Vratko Strmeň od 4. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cisárov Pekár s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 2,9 tis. €.

2,9 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Strata
18,5 tis. €
Aktíva
18,2 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,9 tis., 2022 −1,9 tis., 2023 −17,1 tis., 2024 1,2 tis., 2025 −1,4 tis.202117,9 tis.2022−1,9 tis.2023−17,1 tis.20241,2 tis.2025−1,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,0 tis., 2022 1,0 tis., 2023 2,8 tis., 2024 2,7 tis., 2025 2,9 tis.202115,0 tis.20221,0 tis.20232,8 tis.20242,7 tis.20252,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 tis. € -1,4 tis. €
2024 2,7 tis. € 1,2 tis. €
2023 2,8 tis. € -17,1 tis. €
2022 1,0 tis. € -1,9 tis. €
2021 15,0 tis. € 17,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,2 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cisárov Pekár s.r.o. v konkurze?

Cisárov Pekár s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cisárov Pekár s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cisárov Pekár s.r.o. tržby 2,9 tis. €.

Je firma Cisárov Pekár s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cisárov Pekár s.r.o. vykázala stratu 1,4 tis. €.

Je Cisárov Pekár s.r.o. platiteľom DPH?

Cisárov Pekár s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cisárov Pekár s.r.o. sídli?

Cisárov Pekár s.r.o. má sídlo na adrese Kolkáreň 14/19, Podbrezová, 976 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026