bAvenir, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47678542
DIČ: 2024035772
IČ DPH: SK2024035772
Jégého 16999/12, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jégého 16999/12, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 19. 2. 2014
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/97275/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Vanya od 19. 12. 2015
    konateľspoločník
  • Jorge Almela Miralles od 3. 1. 2023
    spoločník
  • Tomáš Pavlík od 3. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť bAvenir, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 120 % na 102,4 tis. € a tržby jej klesli o 100 % na 500 €.

500 €
Tržby
102,4 tis. €
Zisk
525,6 tis. €
Celkové výnosy
402,3 tis. €
Aktíva
233,1 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,1 tis., 2022 33,0 tis., 2023 35,5 tis., 2024 46,5 tis., 2025 102,4 tis.202145,1 tis.202233,0 tis.202335,5 tis.202446,5 tis.2025102,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,5 tis., 2022 169,0 tis., 2023 281,7 tis., 2024 389,9 tis., 2025 5002021146,5 tis.2022169,0 tis.2023281,7 tis.2024389,9 tis.2025500
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 500 € 102,4 tis. €
2024 389,9 tis. € 46,5 tis. €
2023 281,7 tis. € 35,5 tis. €
2022 169,0 tis. € 33,0 tis. €
2021 146,5 tis. € 45,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky131,9 tis. €
  • Finančné účty264,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov114,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,4 tis. €
  • Rezervy14,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky148,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma bAvenir, s.r.o. v konkurze?

bAvenir, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma bAvenir, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala bAvenir, s.r.o. tržby 500 €.

Je firma bAvenir, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 bAvenir, s.r.o. dosiahla zisk 102,4 tis. €.

Je bAvenir, s.r.o. platiteľom DPH?

bAvenir, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma bAvenir, s.r.o. sídli?

bAvenir, s.r.o. má sídlo na adrese Jégého 16999/12, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026