STOMAPERFEKT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47674547
DIČ: 2024041844
Raková 743, Raková

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Raková 743, Raková Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 18. 2. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/61938/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ľuba Stančíková od 18. 2. 2014
    konateľ
  • Peter Stančík od 11. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STOMAPERFEKT s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 11,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 124,4 tis. €.

124,4 tis. €
Tržby
11,8 tis. €
Zisk
140,2 tis. €
Aktíva
116,6 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,1 tis., 2022 20,1 tis., 2023 19,2 tis., 2024 18,1 tis., 2025 11,8 tis.202112,1 tis.202220,1 tis.202319,2 tis.202418,1 tis.202511,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 98,2 tis., 2022 115,9 tis., 2023 128,3 tis., 2024 136,3 tis., 2025 124,4 tis.202198,2 tis.2022115,9 tis.2023128,3 tis.2024136,3 tis.2025124,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 124,4 tis. € 11,8 tis. €
2024 136,3 tis. € 18,1 tis. €
2023 128,3 tis. € 19,2 tis. €
2022 115,9 tis. € 20,1 tis. €
2021 98,2 tis. € 12,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie116,6 tis. €
  • Záväzky23,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STOMAPERFEKT s. r. o. v konkurze?

STOMAPERFEKT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STOMAPERFEKT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STOMAPERFEKT s. r. o. tržby 124,4 tis. €.

Je firma STOMAPERFEKT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STOMAPERFEKT s. r. o. dosiahla zisk 11,8 tis. €.

Kde firma STOMAPERFEKT s. r. o. sídli?

STOMAPERFEKT s. r. o. má sídlo na adrese Raková 743, Raková, 023 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026