HEMIS Property s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47673419
DIČ: 2024078012
IČ DPH: SK2024078012
Kutlíkova 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kutlíkova 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 13. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/97937/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Helena Mišáková od 13. 3. 2014
    konateľspoločník
  • Pavol Mišák od 13. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HEMIS Property s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 19,6 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 634,0 tis. €.

634,0 tis. €
Tržby
19,6 tis. €
Zisk
634,6 tis. €
Celkové výnosy
195,7 tis. €
Aktíva
125,5 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
50,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,5 tis., 2022 15,4 tis., 2023 51,8 tis., 2024 24,2 tis., 2025 19,6 tis.202138,5 tis.202215,4 tis.202351,8 tis.202424,2 tis.202519,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 272,5 tis., 2022 392,6 tis., 2023 579,4 tis., 2024 623,9 tis., 2025 634,0 tis.2021272,5 tis.2022392,6 tis.2023579,4 tis.2024623,9 tis.2025634,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 634,0 tis. € 19,6 tis. €
2024 623,9 tis. € 24,2 tis. €
2023 579,4 tis. € 51,8 tis. €
2022 392,6 tis. € 15,4 tis. €
2021 272,5 tis. € 38,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,3 tis. €
  • Zásoby1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,6 tis. €
  • Finančné účty91,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov100,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,6 tis. €
  • Rezervy8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,1 tis. €
  • Bankové úvery34,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HEMIS Property s. r. o. v konkurze?

HEMIS Property s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HEMIS Property s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HEMIS Property s. r. o. tržby 634,0 tis. €.

Je firma HEMIS Property s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HEMIS Property s. r. o. dosiahla zisk 19,6 tis. €.

Je HEMIS Property s. r. o. platiteľom DPH?

HEMIS Property s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HEMIS Property s. r. o. sídli?

HEMIS Property s. r. o. má sídlo na adrese Kutlíkova 17, Bratislava, 852 50.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026