LEMAR SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47668849
DIČ: 2024026510
IČ DPH: SK2024026510
Radava 252, Radava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radava 252, Radava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 7. 2. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2014
Spisová značka: Sro/36855/N
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - zdvíhacích …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Levák od 7. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LEMAR SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 60 % na 11,7 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 227,6 tis. €.

227,6 tis. €
Tržby
11,7 tis. €
Zisk
229,0 tis. €
Celkové výnosy
370,0 tis. €
Aktíva
338,8 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
66,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,6 tis., 2022 15,5 tis., 2023 19,6 tis., 2024 29,4 tis., 2025 11,7 tis.202115,6 tis.202215,5 tis.202319,6 tis.202429,4 tis.202511,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 144,7 tis., 2022 171,9 tis., 2023 169,2 tis., 2024 196,9 tis., 2025 227,6 tis.2021144,7 tis.2022171,9 tis.2023169,2 tis.2024196,9 tis.2025227,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 227,6 tis. € 11,7 tis. €
2024 196,9 tis. € 29,4 tis. €
2023 169,2 tis. € 19,6 tis. €
2022 171,9 tis. € 15,5 tis. €
2021 144,7 tis. € 15,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,5 tis. €
  • Finančné účty304,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov321,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,2 tis. €
  • Bankové úvery5,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LEMAR SK, s.r.o. v konkurze?

LEMAR SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LEMAR SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LEMAR SK, s.r.o. tržby 227,6 tis. €.

Je firma LEMAR SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LEMAR SK, s.r.o. dosiahla zisk 11,7 tis. €.

Je LEMAR SK, s.r.o. platiteľom DPH?

LEMAR SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LEMAR SK, s.r.o. sídli?

LEMAR SK, s.r.o. má sídlo na adrese Radava 252, Radava, 941 47.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026