Mayer media, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47667184
DIČ: 2024062975
IČ DPH: SK2024062975
Hečkova 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hečkova 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 25. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 5. 2014
Spisová značka: Sro/98185/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; reklamné a marketingové služby; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lenka Mayerová od 25. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mayer media, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 19,3 tis. € a tržby jej klesli o 58 % na 135,0 tis. €.

135,0 tis. €
Tržby
19,3 tis. €
Strata
143,8 tis. €
Aktíva
62,1 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,6 tis., 2022 2,9 tis., 2023 1,6 tis., 2024 5,4 tis., 2025 −19,3 tis.202113,6 tis.20222,9 tis.20231,6 tis.20245,4 tis.2025−19,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 164,4 tis., 2022 241,4 tis., 2023 208,4 tis., 2024 322,0 tis., 2025 135,0 tis.2021164,4 tis.2022241,4 tis.2023208,4 tis.2024322,0 tis.2025135,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 135,0 tis. € -19,3 tis. €
2024 322,0 tis. € 5,4 tis. €
2023 208,4 tis. € 1,6 tis. €
2022 241,4 tis. € 2,9 tis. €
2021 164,4 tis. € 13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,1 tis. €
  • Záväzky81,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mayer media, s.r.o. v konkurze?

Mayer media, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mayer media, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mayer media, s.r.o. tržby 135,0 tis. €.

Je firma Mayer media, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mayer media, s.r.o. vykázala stratu 19,3 tis. €.

Je Mayer media, s.r.o. platiteľom DPH?

Mayer media, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mayer media, s.r.o. sídli?

Mayer media, s.r.o. má sídlo na adrese Hečkova 18, Bratislava, 831 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026