CN Agro s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47661658
DIČ: 2024026224
IČ DPH: SK2024026224
Podlužany 224, Podlužany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podlužany 224, Podlužany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 8. 2. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2024
Spisová značka: Sro/30108/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Christian Nielsen od 8. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CN Agro s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 35,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 114,4 tis. €.

114,4 tis. €
Tržby
35,8 tis. €
Zisk
114,4 tis. €
Celkové výnosy
340,9 tis. €
Aktíva
242,2 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
74,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,9 tis., 2022 40,6 tis., 2023 56,7 tis., 2024 55,7 tis., 2025 35,8 tis.202121,9 tis.202240,6 tis.202356,7 tis.202455,7 tis.202535,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 73,7 tis., 2022 99,4 tis., 2023 141,8 tis., 2024 112,8 tis., 2025 114,4 tis.202173,7 tis.202299,4 tis.2023141,8 tis.2024112,8 tis.2025114,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 114,4 tis. € 35,8 tis. €
2024 112,8 tis. € 55,7 tis. €
2023 141,8 tis. € 56,7 tis. €
2022 99,4 tis. € 40,6 tis. €
2021 73,7 tis. € 21,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok93,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky206,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,6 tis. €
  • Finančné účty32,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov200,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky96,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CN Agro s.r.o. v konkurze?

CN Agro s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CN Agro s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CN Agro s.r.o. tržby 114,4 tis. €.

Je firma CN Agro s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CN Agro s.r.o. dosiahla zisk 35,8 tis. €.

Je CN Agro s.r.o. platiteľom DPH?

CN Agro s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CN Agro s.r.o. sídli?

CN Agro s.r.o. má sídlo na adrese Podlužany 224, Podlužany, 956 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026