PEMA SHZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47660341
DIČ: 2024035585
Štefurov 22, Štefurov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefurov 22, Štefurov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 6. 2. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/30079/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Petrík od 6. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť PEMA SHZ, s.r.o. v roku 2022 zvýšila zisk o 125 % na 104,2 tis. € a tržby jej narástli o 335 % na 777,9 tis. €.

777,9 tis. €
Tržby
104,2 tis. €
Zisk
403,9 tis. €
Aktíva
331,9 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 23,6 tis., 2019 53,3 tis., 2020 43,1 tis., 2021 46,3 tis., 2022 104,2 tis.201823,6 tis.201953,3 tis.202043,1 tis.202146,3 tis.2022104,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 322,2 tis., 2019 274,8 tis., 2020 181,9 tis., 2021 178,7 tis., 2022 777,9 tis.2018322,2 tis.2019274,8 tis.2020181,9 tis.2021178,7 tis.2022777,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 777,9 tis. € 104,2 tis. €
2021 178,7 tis. € 46,3 tis. €
2020 181,9 tis. € 43,1 tis. €
2019 274,8 tis. € 53,3 tis. €
2018 322,2 tis. € 23,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie331,9 tis. €
  • Záväzky72,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEMA SHZ, s.r.o. v konkurze?

PEMA SHZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEMA SHZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala PEMA SHZ, s.r.o. tržby 777,9 tis. €.

Je firma PEMA SHZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 PEMA SHZ, s.r.o. dosiahla zisk 104,2 tis. €.

Kde firma PEMA SHZ, s.r.o. sídli?

PEMA SHZ, s.r.o. má sídlo na adrese Štefurov 22, Štefurov, 090 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026